Ginekologia – w trosce o kobiecość

W naszym gabinecie szczególną troską i życzliwością otaczamy Panie, które przychodzą do naszych specjalistów z problemami natury intymnej. U nas znajdują one wsparcie i pomoc, której potrzebują.

Uroginekologia – dla poprawy jakości życia

Uroginekologia jest dziedziną, która zajmuje się kobiecym układem moczowo-płciowym. Z pomocy specjalizujących się w tym obszarze ginekologów korzystają panie z problemem nietrzymania moczu typu wysiłkowego czy mieszanego. Dolegliwości te są typowe dla okresu poporodowego oraz menopauzalnego, ale pojawić się też mogą w różnym wieku, wywołując dyskomfort psychiczny i negatywnie wpływając na życie osobiste, zawodowe, społeczne oraz seksualne, odbierając poczcie kobiecości i atrakcyjności. Tymczasem dzięki metodzie laserowej możemy przeprowadzić zupełnie nieinwazyjnie:

W wyniku tych zabiegów tkanki w obrębie miednicy stają się bardziej sprężyste, tworząc wsparcie dla pęcherza, co zapobiega mimowolnemu wyciekowi moczu.

Leczenie nietrzymania moczu

Ginekologia dla większej satysfakcji

Część z naszych Pacjentek odczuwa pogorszenie jakości życia intymnego po urodzeniu dziecka, w okresie okołomenopauzalnym, ale też w różnych momentach swojego życia pod wpływem różnych czynników. W takich przypadkach z pomocą przychodzi ginekologia estetyczna oferująca procedury:

  • powiększania punktu G,
  • rewitalizacji pochwy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego,
  • niechirurgiczne zwężanie wejścia do pochwy metodą laserową.

Efekty są szybkie, satysfakcjonujące i nieobarczone ryzykiem powikłań.

Stosujemy światowej klasy metody terapeutyczne

W trosce o zdrowie, jakość życia i komfort naszych Pacjentek, w codziennej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt medyczny, jakim jest laser frakcyjny Fotona Spectro SP, będący najnowocześniejszym urządzeniem tego typu dostępnym w Lublinie. Endowaginalna końcówka lasera podgrzewa tkanki pochwy, powodując skrócenie włókien kolagenowych, przez co stają się one bardziej napięte, sprężyste – odzyskują utraconą funkcjonalność.

Wszystkie zabiegi z zakresu uroginekologii oraz ginekologii estetycznej są bezinwazyjne. Ich wykonanie poprzedza wizytka konsultacyjna, w czasie której odbywa się badanie ginekologiczne, zbierany jest wywiad, lekarz wyklucza ewentualne przeciwwskazania zabiegowe, wyjaśnia przebieg leczenia, przedstawia możliwe do uzyskania efekty. W tym momencie możesz zadać wszystkie nurtujące Cię pytania i z pewnością usłyszysz wyczerpujące, rzetelne odpowiedzi. Same zabiegi przeprowadzane są w trybie ambulatoryjnym w gabinecie ginekologicznym. Po zakończeniu zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Zadbamy o Twoje potrzeby

Wiemy, że rolą lekarza ginekologa nie jest tylko zdiagnozowanie problemu, ale przede wszystkim znalezienie rozwiązania dopasowanego do indywidualnych oczekiwań, potrzeb, a przed wszystkim do stanu klinicznego Pacjentki. Dlatego w naszym gabinecie lekarz poświęci Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebowała, by dowiedzieć się wszystkiego o tym, co możemy dla Ciebie zrobić. A możemy wiele, bo takie możliwości daje nam współczesna ginekologia. W naszym gabinecie korzystamy z nich wszystkich.

Trafisz do doświadczonych specjalistów w Lublinie

W Laser Esteti Med w Lublinie znajdziesz doświadczonych ginekologów, którzy specjalizują się w uroginekologii i ginekologii estetycznej. Dzięki ich pomocy odzyskasz radość życia i komfort każdego dnia – zapraszamy na konsultacje.

Menu