Fotoodmładzanie T3

Fotoodmładzanie – skuteczne, bezbolesne, komfortowe

Coraz więcej Pacjentów z Lublina i innych miejscowości decyduje się na zabieg fotoodmładzania. Nic dziwnego – przynosi znakomite rezultaty, jest nieinwazyjny, a przy tym skuteczny. Pozwala cofnąć oznaki starzenia, a w rezultacie czuć się dobrze we własnej skórze. To antidotum na wiotkość czy coraz bardziej widoczne zmarszczki. Możliwość poddania się profesjonalnym i skutecznym zabiegom medycyny estetycznej jest niewątpliwym atutem współczesnej laseroterapii.

Na czym polega fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania T3, czyli:

 • Tightness – napięcie,
 • Tone – tonacja/koloryt,
 • Texture – struktura,

Całościowo oddziałuje na głębokie warstwy skóry, pozostawiając jednocześnie naskórek bez żadnych uszkodzeń (niezależnie od typu cery).

Dzięki temu kolagen i elastyna regenerują się, co należy podkreślić, całościowo i trwale. Efektami tego zjawiska są między innymi większa jędrność oraz wygładzenie, a także ujednolicenie kolorytu skóry czy zamykanie się porów.

fotoodmladzanie t3 twarzy

W gabinecie medycyny estetycznej Laser Esteti Med stosujemy laser frakcyjny Nd:YAG Fotona Spectro SP. Korzystając z niego możemy zaproponować Pacjentom bezbolesne, nieinwazyjne zabiegi. Co równie ważne, po ich wykonaniu skóra wygląda niemal idealnie – czasem jest lekko zaróżowiona, jednak efekt ten zanika po kilku godzinach od zakończenia zabiegu.

W trakcie zabiegów fotoodmładzania T3 stosujemy nowatorski systemu chłodzenia twarzy CRYO, minimalizujący uczucie nagrzewania skóry światłem lasera. Z powodzeniem zastępuje on znieczulenie miejscowe, co ma znaczenie na przykład u Pacjentów uczulonych na lidokainę.

Jak często powtarzać zabieg?

Zalecamy, by wykonać od trzech do pięciu zabiegów w odstępach od dwóch do czterech tygodni. Wówczas rezultaty fotoodmładzania są najlepsze. Warto podkreślić, że nawet rok po zabiegu przebiega proces odmładzania, uwidaczniający się większą gładkością skóry czy rosnącym stopniem jędrności.

Czy metoda fotoodmładzania T3 jest dla Ciebie?

Jeżeli Twoja skóra wygląda nieestetycznie, nie możesz poradzić sobie z przebarwieniami czy zmarszczkami, zabieg fotoodmładzania będzie skuteczną pomocą. Pozostałe wskazania do jego wykonania to:

 • popękane naczynka, czyli popularne „pajączki”,
 • rozszerzone pory – pojawiają się często podczas nadprodukcji sebum,
 • rumień – zaróżowienia zaburzające koloryt twarzy.

Przywróć swojej skórze jej dawny blask – zadbaj o siebie wraz profesjonalnym zespołem gabinetu Laser Esteti Med w Lublinie.
Efekty zabiegu w praktyce, czyli szereg korzyści

Decydując się na fotoodmładzanie, możesz liczyć na:

 • wyraźną redukcję zmarszczek,
 • jędrniejszą, odmłodzoną skórę,
 • usunięcie przebarwień po opalaniu, piegów, a także innych zmian pigmentacyjnych, jak również pękniętych naczyń krwionośnych,
 • zamknięcie rozszerzonych porów,
 • zwiększenie napięcia skóry,
 • zmniejszenie blizn potrądzikowych,
 • usunięcie rumienia, a także innych fotouszkodzeń skórnych.

Podstawą współpracy z Pacjentami są zawsze konsultacje przedzabiegowe, w trakcie których ustalamy ewentualne przeciwwskazania. Przy braku przeciwwskazań ustalamy termin pierwszego zabiegu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Lublinie

Chętnie odpowiadamy na pytania i przedstawiamy bardziej szczegółowe informacje dotyczące nie tylko zabiegów fotoodmładzania, ale i pozostałych, jakie wykonujemy w gabinecie medycyny estetycznej Laser Esteti Med w Lublinie. Współczesne metody usuwania zmarszczek są na tyle skuteczne, że warto skorzystać z nich tak przy pierwszych objawach, jak również w przypadku zmarszczek utrwalonych. Laser Fotona Spectro SP to skuteczna, profesjonalna pomoc.

Menu