Medycyna estetyczna

Zmierzając ku doskonałości – medycyna estetyczna w Laser Esteti Med

Wszechstronność medycyny estetycznej sprawia, że jest ona skutecznym narzędziem w profilaktyce przeciwstarzeniowej, jednocześnie pozwala redukować i usuwać poszczególne niedoskonałości skóry. Potwierdzone licznymi badaniami metody stosowane są z powodzeniem na świecie, a Pacjenci cenią je za niewielką inwazyjność. Również w klinice Laser Esteti Med w Lublinie ta dziedzina cieszy się zasłużoną popularnością.

W medycynie estetycznej znajdziesz realne wsparcie

Na zmagania z upływem czasu wystarczą nieraz ogólnodostępne kosmetyki oraz proste zabiegi do stosowania w domowym zaciszu, lecz gdy chcesz szybkich i bardziej spektakularnych efektów, warto zaufać medycynie estetycznej. Dodatkowo jest to sposób na szereg niedoskonałości od zmarszczek po rozstępy. Do poszczególnych zabiegów używany jest laser frakcyjny Fotona Spectro SP, inne odbywają się bez użycia lasera.

Zabiegi laserowe to między innymi: peeling laserowy, fotoodmładzanie T3, remodeling TWINLIGHT i pozostałe opisane szerzej w zakładce „Laseroterapia”.

Alternatywą dla lasera jest na przykład terapia osoczem bogatopłytkowym, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia, skleroterapia. Warto z nich skorzystać chociażby w przypadku przeciwwskazań do zabiegów laserowych.

Odmłodzona, zdrowsza, piękniejsza skóra

Dla naszych Pacjentów z Lublina i innych miast ważne są widoczne rezultaty, bo chociaż przemiany zachodzą również w głębszych warstwach skóry, to właśnie te na zewnątrz stanowią o skuteczności danej metody. Odwiedź nas, gdy szukasz skutecznej pomocy w:

  • redukcji zmarszczek,
  • usuwanie zmarszczek z okolic oczu,
  • powiększanie ust,
  • poprawie jędrności skóry,
  • niwelowaniu blizn oraz przebarwień,
  • usuwaniu oznak zmęczenia.

Seria zabiegów z użyciem odpowiednio dobranej metody pozwala skutecznie działać przy mniejszych i większych niedoskonałościach. Jest to jednocześnie sposób na wzmocnienie skóry, aby była mniej podatna na szkodliwe działanie upływu czasu.

Z medycyną estetyczną stawiamy na:

  • profilaktykę – łatwiej przeciwdziałać niż leczyć, zatem dbając o skórę i o całe ciało odpowiednio wcześnie, możesz zapobiegać powstawaniu głębokich zmarszczek, rozstępów, przebarwień,
  • efektywność – gdy defekty się pojawią i są widoczne, należy zastosować indywidualnie dobrane metody dla uzyskania najwyższej możliwej skuteczności,
    zabiegi uodporniające – odpowiednio nawilżona i dotleniona skóra ma mocniejszą strukturę, jest bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i nie tylko.

Wiele różnych problemów skórnych ma podobne podłoże w postaci niewystarczającego nawilżenia, nieodpowiednio dobranej diety, stosowania preparatów i kosmetyków szkodzących cerze. Wizyta u naszego specjalisty również w takich przypadkach pozwoli znaleźć przyczynę i wybrać najlepszą metodę dla poprawy wyglądu, a tym samym również samopoczucia.

Maksimum bezpieczeństwa, wyłącznie sprawdzone preparaty

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi medycyny estetycznej opierają się na zastosowaniu nowoczesnych urządzeń oraz przebadanych dermatologicznie preparatów. Czy to laser frakcyjny, czy sprzęt wyposażony w głowice do mezoterapii, dbamy o regularne przeglądy, aby pracować zawsze z myślą o bezpieczeństwie Pacjentów. Podobnie w przypadku wszelkich preparatów i substancji stosowanych podczas zabiegów – mają one odpowiednie atesty, korzystnie wpływają na procesy zachodzące w skórze i warstwach podskórnych.

Laser Esteti Med w Lublinie to miejsce godne uwagi

Prowadząc naszą klinikę pomagamy dbać o urodę, spowalniać procesy starzenia. Zazwyczaj już po pierwszym zabiegu z danej dziedziny widoczne są efekty, skóra odzyskuje zdrowy wygląd, a z czasem wraca do utraconej formy.

Z medycyną estetyczną rezultaty przychodzą znacznie szybciej, dlatego to rozsądna inwestycja. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Menu