Resurfacing – szybki i komfortowy zabieg odmładzający

Wśród licznych zastosowań technologii laserowych szczególne miejsce zajmuje resurfacing. To rodzaj głębokiego peelingu wykorzystującego zjawisko przegrzania termicznego, powodującego odparowanie części naskórka.

Opis resurfacingu:

Z użyciem lasera frakcyjnego Er:YAG Fotona Spectro SP docieramy do głębokich warstw skórnych i silnie je nagrzewamy. Warto podkreślić, że podczas resurfacingu powierzchnia skóry nie jest nagrzewana, toteż nie grozi jej pojawianie się stałych zaczerwienień czy przebarwień. Dzięki stymulacji produkcji kwasu hialuronowego, elastyny i fibroblastów odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, skóra staje się jędrniejsza, świeższa i wyraźnie wygładzona.

Podczas zabiegu korzystamy z systemu chłodzenia skóry CYRO, poprawiającego komfort Pacjentów.

Dzięki dostępnym możliwościom technologicznym zapewniamy odwiedzającym nasz gabinet medyczny maksymalną wygodę oraz dokładamy starań, by zabiegi były bezbolesne.

Resurfacing laserem frakcyjnym

Kiedy warto zdecydować się na jego wykonanie?

Wśród głównych powodów, dla których Pacjenci decydują się na wykonywanie opisywanego zabiegu najczęściej wymienia się obecność blizn (na przykład tych będących skutkiem trądziku), przebarwień, głębokich zmarszczek, bruzd. To także znakomita propozycja dla wszystkich, którzy borykają się z problemami:

 • wiotkości,
 • szarości,
 • ziemistości skóry.

Zaawansowany wiek nie musi wiązać się z „efektem zmęczenia” widocznym na twarzy. Współczesne osiągnięcia medycyny estetycznej pozwalają szybko, bezinwazyjnie i trwale poprawić jej kondycję.

Ciesz się widocznymi efektami

Poddając się resurfacingowi w gabinecie medycyny estetycznej Laser Esteti Med w Lublinie możesz uzyskać:

 • młodszy wygląd skóry,
 • wyraźny wzrost gęstości oraz jędrności skóry,
 • minimalizację blizn, a także przebarwień pojawiających się po opalaniu,
 • zwężenie porów,
 • naprawę uszkodzonego naskórka,
 • znaczne spłycenie zmarszczek,
 • wyrównanie kolorytu skóry,
 • zwiększenie stopnia napięcia skóry,
 • rozświetloną, pełną blasku cerę.

Komfort zdrowego, promiennego wyglądu jest więc w zasięgu ręki, a rezultaty będą widoczne po pierwszym zabiegu. To zdecydowana przewaga działania lasera nad kremami oraz preparatami przeznaczonymi do stosowania w domu.

Etapy kuracji

Najczęściej zaleca się od jednego do sześciu zabiegów wykonywanych w odstępie od sześciu do dwunastu tygodni. Ustalając dokładne zalecenia bierzemy pod uwagę wiek Pacjentów, wielkość i głębokość zmarszczek, a także ogólny stan skóry. Efekty w postaci zaczerwienienia oraz obrzęków skóry widoczne po zabiegu są całkowicie naturalne, nie należy się nimi martwić. Ustępują po kilku dniach. Na ostateczne rezultaty trzeba niekiedy czekać nawet do dwóch miesięcy, jednak warto, co potwierdzają również nasi Pacjenci.

Zapoznaj się z listą przeciwwskazań

Na naszej stronie internetowej widnieje lista przeciwwskazań do zabiegów laserowych. Opisujemy również zasady obowiązujące przed i po przeprowadzonej procedurze. O wszystkich ważnych kwestiach poinformuje Cię specjalista podczas spotkania bezpośredniego, warto jednak już wcześniej zapoznać się z ogólnodostępnymi wiadomościami.

Zapraszamy do kontaktu w naszym gabinecie w Lublinie

W przypadku pytań lub wątpliwości możesz uzyskać dodatkowe informacje dotyczące resurfacingu kontaktując się z nami. Wystarczy zadzwonić, napisać albo odwiedzić naszą siedzibę w Lublinie. Zespół Laser Esteti Med pozostaje do Twojej dyspozycji.

Menu