Remodeling Twinlight

Potencjał remodelingu TWINLIGHT, czyli piękno i metody nieinwazyjne

Obecnie w wielu kwestiach laseroterapia z powodzeniem zastępuje chirurgię plastyczną, a jest przy tym bardziej skuteczna niż niektóre zabiegi medycyny estetycznej. Bezpośrednie działanie lasera Fotona Spectro SP z trybem Piano pozwala działać dokładnie na te strefy skóry, które wymagają wzmocnienia, modelowania, redukcji niedoskonałości. Tak właśnie jest z zabiegiem, zwanym remodeling TWINLIGHT, który pomógł już wielu naszym Pacjentom.

Dwie różne wiązki lasera podczas jednej sesji

Remodeling TWINLIGHT to działanie zaliczane do tzw. liftingów bez skalpela i antidotum na wiotczejącą, pozbawioną napięcia cerę. Naturalne procesy zachodzące w skórze sprawiają, że z czasem owal twarzy staje się mniej wyrazisty, a rozwiązaniem są zabiegi, które pozwolą odzyskać wygląd sprzed kilku lub kilkunastu lat. Działanie lasera jest tutaj wskazane, a przy tym bardzo skuteczne.

Odmłodzona, wygładzona i ujędrniona skóra za sprawą usuwania zmarszczek i remodelingu będzie Twoją wizytówką. Łączy się tutaj czteroetapowe działanie:

  1.  frakcjonowanie 3D – laser frakcyjny Nd:YAG (neodymowo-yagowy) Fotona Spectro SP wpływa na tworzenie nowych włókien kolagenowych w miejscach, na które działa wiązka lasera; to impuls do rozpoczęcia procesów przebudowy skóry właściwej;
  2. fotoodmładzanie T3 – długie impulsy lasera docierają do głębszych warstw skóry, bez ryzyka uszkodzenia naskórka; poprawia się napięcie, koloryt oraz struktura skóry (od ang. Tightness, Tone, Textur); tutaj również stosowany jest system Nd:YAG;
  3. frakcjonowanie, etap 1. – w tym i następnym etapie wykorzystywana jest wiązka lasera Er:YAG (erbowo-yagowego), która prowadzi do złuszczania obumarłego naskórka; odsłonięta, świeższa skóra wygląda zdrowo; zmarszczki są mniej widoczne;
  4. frakcjonowanie, etap 2. – ponowne zastosowanie lasera Er:YAG ma na celu pogłębienie efektów osiągniętych w 1. etapie frakcjonowania, czyli większą redukcję zmarszczek różnego pochodzenia oraz wzmocnienie struktur skóry.

Zadowolenie z własnego wyglądu, a przy tym poprawę samopoczucia można zatem osiągnąć dzięki odpowiednio dobranym zabiegom. To jednak znacznie więcej korzyści niż opisane powyżej.

Remodeling twinlight bez skalpela

Redukcja blizn i inne korzyści za sprawą remodelingu TWINLIGHT

Chociaż w opisywanym zabiegu przyglądamy się głównie wpływowi lasera na zmarszczki oraz możliwościom poprawy owalu twarzy, Fotona Spectro SP w trybie Piano niesie również szereg dodatkowych korzyści. Seria zabiegów anti-aging oznacza w tym przypadku, że w rezultacie nastąpi także:

  • widoczne ujędrnienie skóry całej twarzy, nie tylko na linii kojarzonej z liftingiem,
  • leczenie i redukcja blizn, w tym również pooperacyjnych i potrądzikowych,
  • termolifting głębszych warstw skóry, w których biegną procesy związane z budulcami skóry – kolagenem i elastyną,
  • redukcja przebarwień różnego pochodzenia, w tym także piegów, plam posłonecznych.

Po zabiegu skóra może być lekko zarumieniona, natomiast samo działanie lasera jest bezbolesne między innymi za sprawą systemu chłodzącego CRYO. To nawiew na skórę, który zmniejsza wszelkie odczucia związane z działaniem lasera.

Konsultacja przed zabiegiem w Lublinie i zalecenia pozabiegowe

Prowadząc Laser Esteti Med przyjmujemy Pacjentów z Lublina i innych miast, dbając o przeprowadzanie prawidłowych procedur medycznych. Podstawą przed remodelingiem TWINLIGHT jest zatem konsultacja lekarska, podczas której omawiane są wskazania i przeciwwskazania. Na tej podstawie specjalista oceni Twoją gotowość do zabiegu. Ważne jest również stosowanie się do zaleceń pozabiegowych, aby uniknąć ewentualnych powikłań i cieszyć się jak najdłużej zdrową, jędrną skórą.

Menu