Powiększanie i modelowanie ust

Zastosowanie kwasu hialuronowego do powiększania ust sprawia, że możemy uzyskać naturalny efekt, poprawić wygląd i kształt warg. Rezultaty utrzymują się nawet do 12 miesięcy, dlatego jest to długoterminowa inwestycja we własną urodę i dobre samopoczucie. Wszystkie zabiegi wykonywane w Laser Esteti Med w Lublinie przeprowadza doświadczony specjalista medycyny estetycznej.

Efekt wypełnienia i inne korzystne rezultaty

Głównym celem takich zabiegów jest uzyskanie efektu pełniejszych, bardziej wyrazistych warg, lecz przy okazji można uzyskać wiele dodatkowych korzyści. Już po jednej iniekcji widać:

  • zwiększenie objętości ostrzykiwanych warg,
  • korektę konturów, na przykład przy wcześniejszym braku symetrii,
  • większą powierzchnię tzw. czerwieni wargowej,
  • długotrwałe nawilżenie bez stosowania dodatkowych kosmetyków,
  • zniwelowanie lub redukcję zmarszczek ostrzykiwanych okolic.

Priorytetem są oczekiwania Pacjentów. W oparciu o indywidualne ustalenia możemy dobrać ilość preparatu, sposób jego podania pod skórę, częstotliwość wykonywanych zabiegów.

modelowanie ust

Zasłużona popularność takiego rozwiązania

Występowanie kwasu hialuronowego w ciele człowieka jest naturalnym zjawiskiem, na nim wzorowane jest zastosowanie gotowych preparatów, popularnych w medycynie estetycznej. Spośród wszystkich metod modelowania ust, podanie preparatu kwasu HA jest chętnie wybierane przez Pacjentów, ponieważ:

  • ma on bogaty skład – oprócz samego hialuronu zawiera również aminokwasy, koenzymy, kwasy nukleinowe i inne składniki ważne dla przywrócenia i przedłużenia młodości skóry,
  • może być tworzony bez udziału tkanek zwierzęcych – przykładem jest fermentacja cukru przez streptokoki, gdzie głównym materiałem w procesie biotechnologicznym są ziarna pszenicy lub inne surowce roślinne,
  • idealnie wiąże cząsteczki wody – w proporcjach 1 do około 250, co sprawia, że usta są odpowiednio nawilżone, chronione przed działaniem wolnych rodników, łatwe w pielęgnacji,
  • jest hipoalergiczny – zdecydowanie mniej alergizujący niż niektóre dostępne na rynku preparaty, co ma znaczenie nie tylko dla estetyki, ale również dla zdrowia Pacjentów w każdym wieku,
  • rezultaty są natychmiastowe i trwałe – właściwości gotowych preparatów sprawią, że efekt powiększonych ust może utrzymywać się nawet 12 miesięcy, zależnie o stylu życia Pacjenta oraz indywidualnych predyspozycji.

Decydując się na wizytę w Laser Esteti Med w Lublinie uzyskacie Państwo wszystkie niezbędne informacje zarówno przed zabiegiem, jak też po. To istotne, aby odpowiednio przygotować się do iniekcji.

Jak wygląda proces powiększania ust hialuronem

Wszystkie działania specjalisty poprzedzone są odpowiednimi badaniami oraz wywiadem lekarskim, aby mieć pewność, że nie występują przeciwwskazania. Samo podanie preparatu kwasu HA może powodować dyskomfort ze względu na wkłucia, dlatego miejscowo stosujemy maści znieczulające.

Po iniekcji lekarz „układa” wstrzyknięty preparat, aby rozłożył się równomiernie, zgodnie z zamierzeniami. Cały zabieg trwa około 30-45 minut. Znieczulenie mija zazwyczaj po około 40 minutach po zakończeniu zabiegu.

Zalecenia i środki ostrożności dla osób poddających się modelowaniu ust

Przez 48 godzin od zabiegu modelowania ust należy zrezygnować z sauny, łaźni, solarium, kriokomory, a na zewnątrz – z przebywania na słońcu i w ujemnych temperaturach. O dobę dłużej, czyli łącznie przez 3 dni, nie należy wykonywać forsownych ćwiczeń ani pływać. Po tym czasie możliwy jest powrót do normalnych aktywności, lecz jeżeli wystąpią niepokojące objawy, konieczna będzie konsultacja z lekarzem.

Piękno na zawołanie dzięki powiększaniu ust w Lublinie

Chociaż w sprzedaży dostępne są preparaty z hialuronem, chociażby w formie suplementów, jedynie zabieg iniekcji daje szybkie rezultaty z możliwością ich kontrolowania. Wymodelowane, pełniejsze, powabne usta podkreślają urodę. Możecie się Państwo o tym przekonać, korzystając z usług Laser Esteti Med.

Menu