Ujędrnianie biustu

Laserowe ujędrnianie piersi – innowacyjna metoda

Skóra kobiecych piersi z upływem czasu zmienia swoje właściwości, co przekłada się na atrakcyjność dekoltu. Dzięki zaawansowanemu technologicznie laserowi frakcyjnemu Fotona Spectro SP możemy ten naturalny proces spowolnić tak, by biust prezentował się atrakcyjnie przez długie lata. Co warto wiedzieć o laserowym ujędrnianiu piersi?

Kiedy piersi wymagają ujędrnienia

Wiele Pań nie jest usatysfakcjonowanych wyglądem swoich piersi. Tracą one jędrność, kiedy w skórze zaczyna brakować kolagenu, co dzieje się z wiekiem. Ponadto niekorzystnie działają również: grawitacja, zmiany masy ciała w stosunkowo krótkim czasie, a także niewłaściwa postawa.

Laserowe ujędrnianie piersi w Lublinie rekomendujemy kobietom w różnym wieku, niezadowolonym z wyglądu swojego biustu, który stracił powab wraz z upływem czasu lub na przykład po okresie ciąży i karmienia piersią.

Zmiany w wyglądzie biustu, który traktowany jest często jako atrybut kobiecości, stają się często przyczyną dyskomfortu psychicznego, kompleksów i obniżonego poczucia własnej atrakcyjności. Medycyna estetyczna daje dziś na to remedium w postaci zabiegów laseroterapii.

Ujędrnianie i lifting biustu

Jak działa laserowe ujędrnianie piersi

Dzięki trybowi SMOOTH, w który wyposażony jest nasz laser Fotona Spectro SP, ujędrnianie biustu jest zabiegiem, który odświeża skórę piersi, dzięki czemu wygląda ona młodziej, jest wygładzona, a jej koloryt ujednolicony.

W czasie zabiegu wykorzystujemy głowicę lasera Er:YAG, emitującą falę świetlną długości 2940 nm, która nie wywołuje efektu głębokiej ablacji na powierzchni skóry, a jedynie jej złuszczenie, i rozprasza się w warstwach głębszych, gdzie stymuluje przebudowę kolagenu, skrócenie jego włókien oraz obkurczenie i wzmocnienie naczynek krwionośnych. W efekcie skóra ulega zagęszczeniu, poprawia się jej jędrność i napięcie, czego skutkiem jest uniesienie piersi. Z kolei dzięki peelingowi frakcjonującemu, który powoduje powierzchniowe złuszczenie, znikają wszelkie niedoskonałości skóry, jak drobne zmarszczki, blizny, rozstępy.

By uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, należy wykonać serię zabiegów (od 3 do 5) w odstępach czterotygodniowych. Efekt można porównać do przeprowadzenia 10 dermabrazji.

Należy podkreślić, że zabieg ujędrniania biustu nie wiąże się z przykrymi odczuciami, ponieważ nasz laser wyposażony jest w nawiew CRYO, który emituje chłodne powietrze na okolicę zabiegową i zastępuje tradycyjne znieczulenie.

Zalety ujędrniania biustu metodą laserową

Dzięki laserowi Fotona Spectro SP nasze zabiegi ujędrniania piersi cechuje:

  • minimalnego stopnia inwazyjność – energia lasera pracującego w trybie SMOOTH trafia na powierzchnię skóry bez powodowania efektu głębokiej ablacji, co oznacza, że efekt ujędrniania otrzymujemy naruszając naskórek w znikomym stopniu;
  • wiele korzyści w czasie jednej sesji zabiegowej – poza ujędrnieniem skóry, po zabiegu można zauważyć ujednolicenie kolorytu, wygładzenie struktury, zwężenie rozszerzonych porów, zniwelowanie rozstępów czy przebarwień;
  • szybko zauważalny efekt – zwiększenie napięcia skóry oznacza podniesienie piersi w taki sposób, że wyglądają one naturalnie i korzystnie.

Po zabiegu laserowego ujędrniania piersi warto zwrócić uwagę na dobranie odpowiedniego biustonosza, który będzie wspierać biust w czasie codziennych aktywności i uprawiania sportu. By zachować kształtny biust, dobrze jest też zrezygnować ze spania na brzuchu.

Bądź znów atrakcyjna dzięki laser Esteti Med w Lublinie

Efekt laserowego ujędrniania piersi jest zawsze indywidualny. By dowiedzieć się, jakich rezultatów możesz się spodziewać, skonsultuj się z naszym specjalistą w Laser Esteti Med, który przekaże wszystkie niezbędne informacje.

Menu