Frakcjonowanie 3D

Frakcjonowanie 3D – laserowa poprawa jędrności

Pacjentom, którzy chcą, aby ich skóra wyglądała młodziej dzięki usuwaniu zmarszczek i zmniejszeniu ich widoczności, polecamy szereg zabiegów laseroterapii, w tym frakcjonowanie 3D. Zabieg pozwala również poprawić jędrność skóry, niweluje drobne przebarwienia, można go zatem uznać za działanie wszechstronne.

Co warto wiedzieć o działaniu lasera Nd:YAG Fotona Spectro SP

Najważniejsze informacje dotyczące frakcjonowania 3D, czyli laserowego ujędrniania skóry, bazują na badaniach naukowych oraz na praktyce lekarskiej w gabinetach stosujących ten laser.

  • W naszym gabinecie medycyny estetycznej Laser Esteti Med w Lublinie, do przeprowadzania zabiegu używamy lasera Nd:YAG Fotona Spectro SP; to urządzenie precyzyjne w działaniu, szybkie i innowacyjne.
  • Zabieg jest w pełni bezpieczny, przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów.
  • Poprawia napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu, nawet o 40%.
  • Jego skuteczność opiera się na dogłębnych mikrouszkodzeniach termicznych powodowanych przez laser, które to z kolei stymulują produkcję kolagenu, wypełniającego uszkodzone miejsca. Efektem jest mocniejsza, odbudowana struktura tkanek.
  • Dzięki temu, że mikrouszkodzenia powstają w głębszych warstwach skóry, dochodzi do bardziej radykalnej jej przebudowy. Efekt zabiegów jest zatem bardziej zauważalny oraz trwały.

Skóra pozostaje idealnie napięta i jędrna. Warto sprawdzić, jak ta rewolucyjna, a jednocześnie w niewielkim stopniu inwazyjna metoda medyczna wpływa na wygląd. Niedyspozycja estetyczna rzadko występuje w jej przypadku – do efektów ubocznych można zaliczyć ewentualnie zaczerwienienie, które szybko ustępuje.

Dla wygody i komfortu Pacjentów stosujemy system chłodzenia skóry CRYO. Minimalizuje on odczucia nagrzewania związane z przebiegiem laserowego ujędrniania skóry, zatem nie jest potrzebne znieczulenie miejscowe.

frakcjonowanie 3d na zmarszczki

Optymalna częstotliwość wykonywania frakcjonowania 3D

Najlepsze rezultaty widać będzie po około trzech – sześciu zabiegach wykonywanych co 2-4 tygodnie. Po szczegółowym wywiadzie z Pacjentem oraz zapoznaniu się z właściwościami skóry, rekomendujemy określony cykl zabiegów medycznych.

Daj się zaskoczyć pozytywnymi efektami

Decydując się na głęboki lifting skóry, bo i tak określane bywa frakcjonowanie 3D, możesz mieć pewność optymalnych rezultatów. Należy do nich między innymi:

  • widoczna redukcja zmarszczek,
  • większe napięcie skóry (zniwelowanie wiotkości),
  • ujędrnienie, wygładzenie, rozjaśnienie i odmłodzenie skóry.

Usuwanie zmarszczek to jednak nie wszystko – dodatkowe korzyści to cera promienna, zdrowsza, gotowa na szybsze przyswajanie substancji z preparatów pielęgnacyjnych.

Skuteczny zabieg dla poprawy wyglądu i samopoczucia

Jeżeli dotyczą Ciebie problemy cery dojrzałej, a zmarszczki i słabsza kondycja skóry to niedoskonałości, których chcesz się pozbyć, frakcjonowanie 3D przyniesie realne korzyści. Młodszy wygląd osiągany dzięki laseroterapii przekonał już wielu naszych Pacjentów z Lublina i nie tylko.

Wcześniej należy oczywiście odwiedzić Laser Esteti Med lub telefoniczne umówić się na pierwszą wizytę. Podczas spotkań, jakie odbywają się przed wykonaniem zabiegu, nasz specjalista informuje o wszelkiego typu przeciwwskazaniach do laseroterapii, do której zalicza się opisywana procedura. Przekazuje również zalecenia dotyczące tego, na co zwrócić uwagę przed zabiegiem oraz po jego zakończeniu. Wszystkie te informacje są również na naszej stronie internetowej – zachęcamy do lektury.

Długotrwałe korzyści dla Twojej urody

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie zabiegu frakcjonowania 3D, chcesz poznać więcej szczegółowych informacji lub masz pytania – zachęcamy do kontaktu. Zespół gabinetu Laser Esteti Med w Lublinie pozostaje do Twojej dyspozycji.

Menu